در فصل میوه های تابستانی

 

                                  

 درختان شهر

 

باتوم میدهند

 

در فصل میوه های تابستانی 

 

 

ما

 

چایمان را

 

با گاز اشک آور دم می کنیم 

 

 

 سلاح من اما

 

چاقوی دسته سیاه آشپزخانه است

 

 

 هر شب

قاتل درونم را

به رختخواب می برم

 

و هرصبح

 

ملافه خونی میشویم

 

 

 

 

20/تیر/88

 

 

 

 

 

 

/ 31 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

دوست فيلسوفي هم كه نامش علي شريعتي مزيناني است در يكي از نيايش هايش مي گويد: خدایا،به من قدرت تحمل عقیده "مخالف" ارزانی کن.

میخوش ولی زاده

سلام آذر عزیز شعر هایت را می خوانم/ این شعر ت زیبا بود/ با درک اجتماعی و سیاسی همرا با شاعرانگی / پایان بندی این شعرت تصویر سازی زیبایی داشت/ لازم به ذکر است که باتوم های امروزی از چوب نیستند / با شروع شعرتان زیاد موافق نیستم[گل]موفق باشین

آر ش نصرت اللهی

درباره ی شعر دهه ی هشتاد در نشستی از سری نشست های دوشنبه های شعر که به تازه گی توسط آقای ابولفضل پاشا در تهران پایه گذاری شده است: برنامه ی روز دوشنبه 2/6/88 ساعت 4:30 بعدازظهر به نقل از وبلاگ ایشان: دفاع از شعر هشتاد با گفته هایی از پویا عزیزی و آرش نصرت اللهی و نظرهای موافق و مخالف همه ی حاضران در جلسه مکان: تهران - خیابان شریعتی - رو به روی خیابان دولت - کوچه ی امام زاده - فرهنگسرای کودک راستی شعرخوانی هم در آخر این نشست ها جایی دارد. سری هم به وبلاگ من بزن.

مه .ی

سلام خانم آذر. یک کامنت خصوصی مهم دارین. لطفا چک کنین

مهدی جلیلی

سلام نازنین! این روزها زیاد شعار میخونم که البته ارزشمند اند اما کار شما چون با طنز خفیفی همراه است و نگاه سوررئال شعریت و جذابیت پیدا میکند. بهروز باشید!

مهدی جلیلی

روی دیوار های دهانم هرچه پاک میکنم شعار می نویسند.از چشمهایم صدای زمزمه می آید.از دستهایم می ترسم.چشمهایم را می گیرم. دستهایم را پنهان می کنم. دهانم را می بندم. می ترسم می ترسم می ترسم و خود م را می کشم بعد خود م را می کشم. حالا دو تا جنازه توی این اتاق به هم چشم دوخته اند!

هنرمندان پرشین بلاگ

به نام خدا پرشین بلاگ، سومین مراسم "روز وبلاگ" را برگزار می کند: هم نشینی با وبلاگ نویسان به مناسبت روز وبلاگ در تالار شهریاران جوان واقع در خیابان استاد نجات اللهی، خیابان ورشو، به صرف افطاری، از ساعت ١٨ الی ٢٠ روز دوشنبه نهم شهریور ماه. در این مراسم وبلاگ نویسان از تجربیات وبلاگ نویسی صحبت و بهترین وبلاگهایی که خوانده اند معرفی می کنند. هنرمند گرامی، شما می توانید برای ثبت نام در این مراسم در بخش نظرات کامنت خصوصی بگذارید چنانچه علاقمند به صحبت کردن در خصوص موضوعات مطرح شده باشید در هنگام ثبت نام شماره تماس خود را حتما قید فرمایید. باتشکر وبلاگ هنرمندان پرشین بلاگ نگار نیک نفس - سیامک ساسانیان

اسرار

افلاطون مدينه فاضله ات را خواهيم ساخت تحقق روياي مدينه فاضله. اولين كشور مجازي جهان. تحقق عملي بزرگترين روياي بشر. چين دومين كشور پر جمعيت جهان خواهد شد. كشوري به پهناوري سراسر جهان. اگر جسمتان در كشور ديگري است انديشه خود را دركشور ما ثبت نمائيد. كشوري براي تمامي زبانها ، اديان ، نژادها و انديشه هاي دنيا. ما دنياي وب را دگرگون خواهيم ساخت. در دنياي جديد عزيزان از دست رفته خويش را زنده نمائيد. براي ساكن شدن در اولين كشور مجازي جهان نيازمند هيچ ويزائي نخواهيد بود.هرجا اراده نمائيد همانجا كشوري براي شما خواهيم بود. كشوري در دنياي مجازي با پرچم و واحد پول مجزا. بيائيد دنياي جديدمان را با هم انديشي و كمك هم خلق نمائيم . همين حالا از www.asrargity.com ديدن فرمائيد.

شبح اپرا

و ما چایمان را با گاز اشک آور دم می کنیم ... عاااالیه شعراتون :)